تعمیرات دوربین عکاسی و لنز

با آگاهی از اهمیتی که فناوری اطلاعات، امنیت، کنترل دسترسی و تجهیزات مخابراتی در برنامه روزمره سازمانها نشان می دهد، از ناراحتی های ایجاد شده در این موسسه، ما به طور مداوم در طول زمان سرمایه گذاری کرده ایم تا این ناراحتی ها را هر روز به حداقل برسانیم. بنابراین، ما همچنین برنامه نویسی، تعمیر، نگهداری و نصب دوربین را انجام می دهیم. ما از طریق مشاوران، دوره ها و گواهینامه های تکنسین های خود روی کیفیت خدمات سرمایه گذاری می کنیم،

بنابراین ما یکی از بهترین نمایندگی کانن اصفهان هستیم.

علاوه بر ارائه خدمات مختلف تعمیر دوربین نیز انجام می دهیم.  خدمات سریع ، کارآمد و با کیفیت بالا را ارائه می دهیم و این را می توان در سرویس نگهداری تجهیزات ما برای امنیت ، دوربین و کنترل دسترسی مشاهده کرد. مشتری نوعی از خدمات را برای تأمین نیازهای خود در دسترس دارد.

تعمیرات دوربین عکاسی در اصفهان

تعمیرات دوربین عکاسی در اصفهان

همچنین ، در مواردی که تقریباً مشکلی در عملکرد آن وجود ندارد ، تعمیر دوربین مدار بسته نیز ممکن است لازم باشد. فقط تشخیص های حرفه ای می توانند همه نقص های احتمالی را تشخیص دهند. از آنجا که هزینه تجهیزات معمولاً بسیار زیاد است ، نصب با کیفیت بالا و سرویس به موقع دوربین های IP نسبت به جایگزینی آنها ارجح است. بدون دانش در زمینه الکترونیک و تجربه کار با چنین سیستم هایی ، نباید خود را عیب یابی کنید ، زیرا این می تواند دوربین را غیر قابل تعمیر کند. استادان ما تعمیرات حرفه ای دوربین را انجام می دهند. ما تضمین مناسبی برای نتایج کار خود ارائه می دهیم. همچنین ، می توانید از ما توصیه هایی بگیرید ، به شما این امکان را می دهد که تا حد ممکن از تکرار خرابی در آینده جلوگیری کنید. با ما تماس بگیرید ، کارشناسان ما به شما در بازگرداندن سطح مناسب امنیت کمک خواهند کرد.

دلایل خرابی دوربین عکاسی

به ندرت کافی، علت خرابی این نوع تجهیزات نقص کارخانه است. عملکرد نادرست بسیار رایج است. نصب نادرست باعث اختلال در عملکرد شود. همچنین، آسیب عمدی یا غیرعمدی به تجهیزات را فراموش نکنید.

علائم نقص عملکرد

خرابی همیشه بلافاصله و به طور کامل خود را نشان نمی دهد. اما در اکثر موارد، یک نقص را می توان با علائم مشخص کرد. تعمیر دوربین مداربسته ممکن است در موارد زیر مورد نیاز باشد:

 • تصویر گم شده یا تحریف شده است
 • تصویر متمرکز نیست
 • اتصال به سرور وجود ندارد یا قطع شده است
 • صدا ضبط نمی شود
 • دوربین روشن نمی شود

جایگزینی قطعات و صفحات

برای دوربین های مختلف

 1. تعمیر و نگهداری پیشگیرانه: با هدف حفاظت از سیستم
 2. تعمیر و نگهداری اصلاحی: هدف از انجام تعدیلات و اصلاحات با اولویت سرویس بر اساس میزان خرابی تجهیزات است.
 3. تعمیر و نگهداری از راه دور: با هدف اتصال از راه دور به سیستم برای برنامه نویسی و بررسی خطا ؛
 4. به روزرسانی های فنی: هر زمان که سازنده در دسترس قرار می دهد
 5. مشاوره فنی: با توجه به نیاز مشتری
 6. معاینه فنی
 7. پیاده سازی و نگهداری شبکه ها: تلفن و کابل کشی ساخت یافته
 8. کنترل هزینه و تجزیه و تحلیل حساب: پشتیبانی و همکاری فنی با اپراتورهای تلفن ثابت یا تلفن همراه

سرویس دوربین عکاسی

تعمیر و نگهداری / تعمیر دوربین در محل نصب انجام می شود و فقط بازدید و تعویض قطعه (در صورت لزوم) انجام می شود.

 

قرارداد نگهداری ماهانه

بازدید سریع و نامحدود خدمات هر زمان که نیاز باشد ، از نظر هزینه و سود مشاغل خود به سود قابل توجهی تبدیل می کند ، زیرا در ازای هر بازدید و زمان فنی ، هزینه ای را پرداخت نمی کنید ، فقط مبلغ ماهانه ای که قبلاً در بودجه پیش بینی شده است.

 

آزمایشگاه تخصصی

آزمایشگاه ما از ساختاری برای انجام هر نوع تعمیر و نگهداری در دوربین برخوردار است. با زیرساخت ها و تکنسین های آموزش دیده و تخصصی بهترین خدمات را ارائه می دهیم.

تجهیزات پشتیبان

مدرن و قابل اعتماد ، به طوری که شرکت شما بهره وری و راحتی بیشتری دارد.

پشتیبانی در زمینه خرید خطوط تلفن

پیاده سازی و نگهداری تجهیزات

مبادلات تلفن و لوازم جانبی با خدمات محلی یا از راه دور

 

آموزش کاربر

در عملیات تجهیزات ، اطمینان از کاربرد روزمره. کارایی سیستم های امنیتی مدرن تا حد زیادی به تشخیص بصری متجاوزان احتمالی بستگی دارد. متخصصان ما قادر به تعمیر دوربین از هر مارک و مدل هستند و سیستم را به کار باز می گردانند.