خانه دیجیتال پیکسل که نمایندگی کانن اصفهان را برعهده دارد، عرضه کننده انواع رینگ لایت ها در سایز و رنگبندی های متفاوت است. هدف اصلی این فروشگاه ارائه اجناس با کیفیت متناسب با نیاز مشتری است.

تنوع محصولات در طرح ها و رنگ های مختلف مناسب برای استفاده دوربین و گوشی موبایل عرضه میشود. مقایسه قیمت و تجهیزات و کاربرد انواع محصولات را میتوانید در سایت انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر و خرید با ما در تماس باشید.

خرید رینگ لایت در اصفهان

خرید رینگ لایت در گذشته بسیار گران قیمت بود و به همین دلیل اکثر عکاسان با مشاغل کوچک از آن استفاده نمی کردند. اما امروزه قیمت آن کاهش یافته است و در دسترس عموم مردم قرار گرفته است. بهتر است رینگ لایت با وزن کم را خربداری کنید تا بتوانید به راحتی آنها را در مسافت های طولانی حمل کنید. هنگام خرید رینگ لایت ها توجه به قیمت لامپ های قابل تعویض، کار هوشمندانه ای است. علاوه بر این، دوام و کیفیت محصول را بررسی کنید و فقط یک محصول ارزان قیمت با کیفیت پایین خریداری نکنید.

از طرف دیگر فکر نکنید که فقط به خاطر گران بودن از سایر گزینه ها، بهتر است. رینگ لایت هایی از جنس پایین مانند پلاستیک خریداری نکنید، چون هزینه تعمیر آنها به مراتب بیشتر است. اختلال رنگی برخی از چراغ های حلقه ای هنگام استفاده ممکن است خطاهایی مانند انحراف رنگی در تصاویر ظاهر کنند. بنابراین، شما مجبورید ساعت های زیادی از وقت مفید خود را صرف از بین بردن این خطاها با انواع نرم افزارها، کنید. رینگ لایتی را بخرید که طیف وسیعی از تنظیمات دیافراگم را برای کار شما فراهم کند تا بتوانید هنگام استفاده از آنها تصاویر زیبایی را ایجاد کنید.

هنگام خرید رینگ لایت به وسیله های جانبی و قطعات تعمیر و نگهداری. آنها دقت کنید.

خرید رینگ لایت در اصفهان
کاربرد رینگ لایت

کاربرد رینگ لایت

رینگ لایت به عنوان یک تکنیک کاملا حرفه ای توسط بسیاری از عکاسان مد استفاده می شود و حتی اگر تا به حال آن را از نزدیک ندیده اید، مطمئنا عکسی را که به وسیله آن در یکی از مجلات مد روز گرفته شده است را مشاهده کرده اید. نوری که به وسیله رینگ لایت تولید می شود برای عکاسی در استودیو، استودیوهای تلویزیونی، استودیوهای دسترسی عمومی، گریم، و یا هر موقعیتی که به نورپردازی خاصی نیاز است، مناسب و ایده آل است. روشنایی در رینگ لایت بدون سایه ایجاد می شود، این محصول قابل نصب بر روی پایه استاندار است. برای خرید پایه دوربین در اصفهان میتوانید اینجا کلیک کنید. رینگ لایت می تواند با هر دوربینی سازگار باشد. رینگ لایت را اصولا در جلوی سوژه قرار می دهند، سپس دوربین در وسط آن قرار می گیرد.

مشخصات رینگ لایت

رینگ لایت به صورت یک چراغ حلقه ای متشکل از لامپ های کوچک و یا یک لامپ فلورسنت دایره ای شکل، تشکیل می شود. زمانی که از آنها برای عکس برداری استفاده می شود باعث ایجاد نور جذابی روی سوژه شده و علاوه بر این می تواند نورهای پراکنده و به صورت یکنواخت تولید کند، این امر به حذف سایه ها کمک می کند. چراغ های LED به کار رفته در آنها از لامپ های سفید گرم تشکیل شده است که قادر است نوری متناسب با نور روز را در محیط داخلی تولید کند. رینگ لایت به عنوان یک ایزار روشنایی مقرون به صرفه مناسب برای دوربین فیلمبرداری در محیط های داخلی، است. این وسیله نور پردازی، مناسب برای پرتوهای نزدیک است چون می تواند سایه های تند را کاهش دهد.

مشخصات رینگ لایت
چراغ حلقه ای رینگ لایت

چراغ حلقه ای رینگ لایت

چراغ های حلقه ای در ابتدا تنها برای مصارف پزشکی مورد استفاده قرار می گرفت، اما امروزه از آنها در مصارف گوناگون استفاده می شود. چراغ حلقه ای یک نور دایره ای شکل است که در اطراف لنز دوربین عکاسی می تواند قرار بگیرد و به وسیله آن می توان عکس با کیفیت گرفت. از آنجا که منبع نور بسیار نزدیک به محور نوری لنز است، این نوع چراغ قادر است با سایه کم، روشنایی را ایجاد کند. هدف اصلی این چراغ تولید نوری یکنواخت روی سوژه است، این امر باعث می شود که سایه و لکه را روی صورت به حداقل برساند و چشم ها را نیز روشن تر کند. امروزه چراغ حلقه ای در سه سایز در بازار موجود است. چراغ حلقه ای کوچک را جلوی دوربین قرار می دهند و دو چراغ دیگر به قطر ۹ و ۱۲ اینچ در صنعت مد استفاده می شود.